7 Haziran 2013 Cuma

Basur Kremi

Basur Kremi


Ülkemizde binlerce kişi basur problemi yaşamaktadır. Basur hastalığından kaynaklanan rahatsızlığını azaltmak için ise en iyi yöntem olarak basur kremi görülmektedir. Basur kremi tekrar tekrar kullanılması gereken bir üründür. Basur kremi hastalığın geçmesinden çok ağrıyı azaltmak için kullanılır. Piyasada 2 çeşit basur kremi bulunmaktadır: bitkisel basur kremi ve bilimsel, kimyasal basur kremi. Bilimsel basur kremi eczanelerde satılmaktadır ve doktorlar tarafından da önerilmektedir. Basur kremi kullanmak için önceden bilgi alınması gerekir. Doktorun önereceği şekilde basur kremi kullanmak daha sonra çıkabilecek bir Basur Kremiolumsuzluğu engeller.


Basur Kremi Çeşitleri


Piyasada bir çok Basur Kremi bulunmaktadır.


Kortos: Kremi günde iki defa kullanılır. İçerdiği kortizon hastalık bölgesindeki kaşıntı ve oluşabilecek şişliği önler.Uzun süre kullanılmaması tavsiye edilir.


Hedenda Pomat: Hastalıklı bölgeye mentol serinlik hissi verir ve bölgeyi rahatlatır. Şişlik ve ağrıyı gidermek için kullanılır.


Proctolog: Diğer basur kremi gibi şişliği engeller ve kaşıntı hissini giderir.Kortos basur kreminden farkı uzun süre kullanılabilmesidir.


Anestol Pomad : Hastalıklı bölgedeki neredeyse her durum için kullanılabilir. Özellikle ciltteki yanık, makattaki çatlak ve boğulmuş basur için çok etkili bir kremdir.Bu basur kremi sadece dış kısma sürülerek kullanılır.


Procto-Glivenol: Günde iki defa kullanılan bu basur kreminin yan etkisi bulunmamaktadır. Bu sayede hastalıklı bölgedeki kaşıntı ve ağrı hissedilmez.


Göz Altı için Basur Kremi


Günümüzde bir çok insanın işi bilgisayar karşısında geçmektedir. Bilgisayar kullanımı göz altı şişliklerine neden olabilmektedir. Bunun dışında yoğun iş hayatının getirdiği yorgunluk ve yaş ilerlemesiyle beraber gelen yaşlılıkta göz altının belirginleşmesine veya şişmesine neden olabilmektedir. Bu problemi gidermek için ise çoğu zaman nemlendirici tarzı ürünler kullanılmıştır. Günümüzde ise artık göz altı tedavisi için çok ilginç ve bir o kadar da etkili bir yöntem sunulmuştur. Basur kremi doğru olarak kullanıldığında göz altı problemlerini giderebilmektedir. Fakat basur kremini göz altında kullanırken dikkat etmeniz gereken çok önemli bir nokta bulunmaktadır. Bazı basur kremleri kortizon denilen vücut için çok sakıncalı bir madde içermektedir. Bu nedenle göz altı için basur kremi kullanacaklara tavsiyemiz, içerisinde kortizon bulunmayan basur kremini tercih etmeleri yönündedir.Basur Kremi

Hemoroit

Hemoroit Nedir


Hemoroit, makattan dışarıya sarkan atar ve toplardamar ve bağ dokusu yumrularıdır. Hastalar için sorunlu hale geldikleri zaman ise şişme ya da iltihaplanma gösterdikleri dönemdir. İç hemoroitler genellikle ağrıya neden olmaz sadece kanamaya sebep olurlar, dış hemoroitler ise oldukça ağrılı bir rahatsızlıktır. İç ve dış olarak ikiye ayrılan hemoroit, iki evrede meydana gelmektedir. Makat kanalında yer alan dişli çizginin altında kalan hemoroitlere dış hemoroit adı verilirken, iç hemoroitlerde 4 evre bulunmaktadır. Birinci evrede dışarıya sarkma yoktur, ikinci evrede ise hemoroit dışarı doğru sarkar ve kendiliğinden içeri girer, üçüncü evrede hemoroit dışarı sarkar ve elle itme yoluyla içeri girer, dördüncü ve son evrede ise hemoroit dışarı sarkar ancak elle itme yoluyla dahi içeri girmez.


Hemoroit Sorunu


Hemoroit sorunu, makatta ağrı, kaşınma, kızarıklık, akıntı, şişkinlik gibi rahatsızlıklarla huzursuzluk yaratır. Kırmızı renkte kanamaya neden olan hemoroit, ileri evrelerde daha büyük sorunlara yol açabilirler. Oldukça ağrılı olan dış hemoroitler, iç hemoroitlerde iltihaplanma ile belirti vermektedir. Hemoroite neden olan sebepler arasında; ishal, kabızlık, bisiklet, ata binme gibi sporlar, yetersiz beslenme, şişmanlık, gebelik, uzun süreli oturarak yaşama gibi nedenler yer almaktadır. Böyle bir sıkıntınız olduğunda, bir hekime görünmenizde yarar olacaktır. Hemoroit muayenesi, bağırsak ve makat hastalıkları ile uğraşan cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.


Hemoroit Tedavi Yöntemleri


Hemoroit tedavisinde uygulayabileceğiniz birkaç yöntem vardır; öncelikle lif yönünden zengin bir beslenme programı uygulayabilirsiniz. Sıcak su içine oturarak banyo yapmak da bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Kortizon ve çinko içerikli kremler kullanarak tedaviyi destekleyebilirsiniz. Bu tip önlemlerle geçmeyen hemoroit problemleri, uzman cerrahlar tarafından boğma girişimi ya da bipolar elektrik akımı yöntemi ile yakılarak ya da bant yardımıyla ortadan kaldırılabilir. En son çare olarak başvurulan ameliyatlar, yine bağırsak ve makat hastalıkları ile uğraşan uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Anestezi ve narkoz altında yapılan ameliyatlarda ultrasonik dissektör ve damar mühürleme cihazları ile hemoroit alımı gerçekleştirilmektedir. Eğer hemoroit probleminiz varsa, evde önlem almaya çalışmadan önce mutlaka bir uzman doktora danışmanızda yarar var.Hemoroit

Hemofast Hemoroid Basur Kremi

Hemofast Hemoroid Basur Kremi kullanımı, basur kanamalarının durdurulmasına yardımcı olur. Hemoroidden dolayı oluşan makat bölgesindeki şişkinliği giderir. Makat bölgesinde oluşan ağrıları Hemofast Hemoroid Basur Kremi giderir. Vücutta tıkalı bir damar varsa damar deformasyonunu giderici etki yapar. Kan akışınının ve basıncının düzenlenmesinin yanı sıra kalbin güçlenmesinde de büyük rolü vardır. Bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı Hemofast Hemoroid Basur Kremi, mide ve sindirim sistemiyle, kabızlık, ishal gibi sorunların giderilmesinde de yardım sağlar. Varis oluşumu engellenir ve oluşan varirlerin ilerlemesini durdurur. Yara iyileştirici ve ağrı kesici özelliği sayesinde 15 dakikada etki eder. %100 doğal formüllü olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur.


Günde 3 kez veya her tuvalet ihtiyacı sonrası Hemofast Hemoroid Kremi, hastalıklı olan bölge ve çevresine iyice sürünüz. Kullanımın işe yaraması için hastalıklı olan bölgenin temiz olması tavsiye edilir. Tedavi için 45 – 60 gün süresince kullanımı tavsiye edilir. Cilde uygulanan preperatlar  direk güneşe maruz kalmamalıdır.


Kaynak: http://www.narecza.com/hemofast-hemoroid-basur-kremi-urun3039.htmlHemofast Hemoroid Basur Kremi

Hemoroid Basur Ürünleri Hakkında

Ülkemizde binlerce kişi basur problemi yaşamaktadır. Basur hastalığından kaynaklanan rahatsızlığını azaltmak için ise en iyi yöntem olarak basur kremi görülmektedir. Basur kremi tekrar tekrar kullanılması gereken bir üründür. Basur kremi hastalığın geçmesinden çok ağrıyı azaltmak için kullanılır. Piyasada 2 çeşit basur kremi bulunmaktadır: bitkisel basur kremi ve bilimsel, kimyasal basur kremi. Bilimsel basur kremi eczanelerde satılmaktadır ve doktorlar tarafından da önerilmektedir. Basur kremi kullanmak için önceden bilgi alınması gerekir. Doktorun önereceği şekilde basur kremi kullanmak daha sonra çıkabilecek bir olumsuzluğu engeller.


Hemoroid Kremi uygulanması, uzun zamandan bu yana var olan ve ciddi derecede olumlu sonuçlar veren bir uygulamadır. Hemoroid tedavisinde olumlu sonuçlar veren bu uygulama, son derece yaygın olarak kullanılır. Bilindiği gibi hemoroid yani halk arasında basur adı verilen bu hastalık çoğu kişide yaygın olarak görülmektedir. Hemoroid Kremi sayesinde bu sorununuzdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Hemoroid Kremi uygulanması, rahatsız verici bölgeye  krem teması yapılarak uygulanır ve gerçek anlamda etkili denilebilecek sonuçlar getirir. Hemoroid Kremi uygulandığı andan sonuç alınana kadar ki süre içerisinde bu işlem defalarca uygulanmalıdır. Öncelikle hemoroid sorunundan doktora gitmeli ve bu teşhisi almalısınız. Ardından ise, doktor tedavisinde Hemoroid Kremi uygulamasını gerçekleştirmelisiniz.


HemoClin Sprey kaşıntı, yanma ve hassasiyet gibi rahatsızlıkları önler ve tedavi eder bir spreydir. Sprey makat bölgesinde ve dış hemoroid şikayetlerinde serinletici etkisiyle rahatlama sağlar. Hemoclin Sprey hijyeniktir. Sprey makat bölgesini düzeltir iyileştirir ve destekler. Şikayetlerinizde derhal kurtarır ve rahatlatır. Tıbbi cihaz sınıfındadır. Hemoclin Jel antibakteriyeldir. Hemoroid anal fissür ve anal rahatsızlıkları iyileştirme sürecini arttırır. Hoş kokulu bir losyondur.


Kaynak: http://www.narecza.com/hemofast-hemoroid-basur-kremi-urun3039.htmlHemoroid Basur Ürünleri Hakkında

Basur Bitkisel Tedavisi

Hemoroid muayene olmaya utanıldığı için bitkiler ve doğal yöntemlerle tedavi edilmeye çalışılan hastalıkların başında gelir tabi buna bağlı olarakta yüzlerce bitkisel basur bitkisel tedavisi tarifleri vardır.


Hemoroit tedavisine başlamadan önce mutlaka teşhisi bir uzmana doğrulatmak gerekir çünkü hemoroid tedavisi yapıyorum derken erken teşhisin hayati önem arzettiği kötü huylu bir hastalığın tedavisinin gecikmesine sebep olunabilir.


Yine bunun gibi hemoroide benzeyen ama tedavisinin daha farklı olduğu apse,makat çatlağı,kondilom gibi hastalıkların iyileşmesini sağlayamaz.


Burada yazılan tedavilerin bilimsel desteği vce güvenilirlik testleri olmayıp daha çok rahatlamak amacıyladır.


DOĞAL TEDAVİ YÖNTEMLERİ :


Ilık su oturma banyosu;leğene konan banyo suyu sıcaklığında suya 5-10 dakika oturulduğunda makat kaslarının rahatlamasına bağlı olarak şikayetler azalır.Suyun içine karanfil çayı konması rahatlamayı artırır.


Termofor veya sıcak tuğlaya oturma:


Sıcak sıyla aynı etkiye sahiptir istenilen ortamda uygulama rahatlığı vardır.


Sülük yapıştırma (tıbbi sülük uygulama):


Özellikle şişmiş basurda etkilidir.İçi pıhtı dolarak şişmiş hemoroidin üzerine yapıştırılan sülük içindeki pıhtıyı emerek basıncı düşürür bunun sonucu ağrıda ve şişlikte azalma olur.Normal hemoroidde etkisi olmaz.Basur Bitkisel Tedavisi

Hemoroid Belirtileri

Hemoroid Hastalığı Belirtileri Hakkında Hemoroid Hastalığı Belirtilerini Anlamak İçin Hemoroid Hastalığı Evrelerinde Gerçekleşen Durumlara Dikkat Edilmelidir.


Makatınızda ve çevresinde kaşıntılar oluşur. Bu kaşıntılar çok rahatsızlık verici değillerdir. Tuvaletten kalktığınızda tuvaletinizi tam yapmamışınız gibi bir his sizi rahatsız eder.


Bazen ağrısız kanamalar görülebilir. Ağrısız kanamalar 1. evre Hemoroidde nadirdir. 1. evre Hemoroid belirtileri hemen hemen herkeste görülebilmektedir. Telaşa gerek olmadığını bilin. Ancak size tavsiyemiz bu andan itibaren dikkatli ve uyanık olun.


Sürekli kendinizi kontrol edin. Bütün bunların Hemoroidin ilk evresi olduğunu unutmayın.


Hemoroid Basur sorununa çözüm arıyorsanız Hemoclin ürününü kullanabilirsiniz. Bitkisel tedavi içeriğine sahip olan hemoclin ürünleri bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle hemoroid ve basur sorunlarında etkili çözümler sunmaktadır.


Hemoclin ürünlerini incelemek için http://www.narecza.com/urun-kat0-marka837.html adresini ziyaret edebilirsiniz.Hemoroid Belirtileri

Basur Belirtileri

Basur ya da mayasıl; hemoroidin halk arasında kullanılan diğer adlarıdır. Anüs içinde toplardamarlar bulunur ve çeşitli sebeplerden dolayı bu damarların içindeki basınç artar. Damarın yapısı genişlemeye müsaittir. Bu yüzden damarlar artmış basıncı dengelemek için genişlerler ve makat bölgesinden dışarı çıkarlar. Dışarı sarkmış bu damar yumakları kırmızı-mor renktedir. Sık sık kanamaya sebep olur. Kanamanın sebebi bu damarların tahrip olması sonucu delinmesidir.Basur toplumda yaygın görülmekle birlikte çoğunlukla 50 yaşından sonra ortaya çıkar. Tedavi bölümünde bahsedeceğimiz alınacak çeşitli önlemlerle hastalık kontrol altına alınabilir fakat genelde, yapılan cerrahi yöntemlerle başarılı bir sonuç elde edilir.


Hemoroid dediğimiz yapı vücutta normalde bulunan bir oluşumdur. Bunlar anal kanaldaki damarsal yapılardır. Bunun hastalığı da hemoroid (basur) olarak adlandırılır. Toplardamarların bozukluğu basurun ana nedenidir. Basurun başlıca sebepleri kronik kabızlık ve bu yüzden ıkınmak ve de hamilelik sonucu oluşan damar genişlemeleridir. Hamilelikte hormon miktarının da değişmesiyle damarlar genişler. Ikınınca ise basınç artar. Bu da damarlarda genişlemeye neden olur. Doğuştan gelen sebepler de basura yol açabilir. Örneğin damar duvarının doğuştan zayıf olması basurun kalıtsal yönünü ortaya koyar.


Hemoroid Basur sorununa çözüm arıyorsanız Hemoclin ürününü kullanabilirsiniz. Bitkisel tedavi içeriğine sahip olan hemoclin ürünleri bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle hemoroid ve basur sorunlarında etkili çözümler sunmaktadır.


Hemoclin ürünlerini incelemek için http://www.narecza.com/hemoclin-sprey-urun8865.html adresini ziyaret edebilirsiniz.Basur Belirtileri

Basur Neden Olur

Basur oluşumuna etki eden pekçok sebep vardır.Fakat basura oluşumuna sebeb olan en enemli faktör hiç şüpesiz ki kronik kabızlıktır.

Basur, makatın çevresinde mevcut olan damarların, bacaklarda görülen varisler gibi şişmesiyle oluşan bir hastalıktır.

Makat etrafındaki venlerin yani toplayıcı damarların genişlemesi, kıvrımlı bir hal alması ve kanın o bölgede birikmesi ile meydana gelir.

Kan bazen pıhtılaşabilir. Bu da kan akımını bozarak ağrı yapabilir. Kanama olabilir. Kabız olmak kanamayı ve ağrıyı provoke eder ve bazen şiddetli kanamalar olabilir.


Posa ve lif yönünden zengin gıdalar ile beslenen kişilerde basur daha az olur.Hatta hiç görülmeye bilir.


Sebze, meyve ve taneli bitkileri az yiyen insanlarda kabızlık daha sık görülmektedir.


Hareketsiz yaşam tarzı, masa başında oturan, fazla hareket etmeyen, sinirli kimseler kabızlıktan en çok şikayet edenler arasındadır.İşte bu durum basurun oluşmasına zemin hazırlamaktadır.


Hemoroid Basur sorununa çözüm arıyorsanız Hemoclin ürününü kullanabilirsiniz. Bitkisel tedavi içeriğine sahip olan hemoclin ürünleri bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle hemoroid ve basur sorunlarında etkili çözümler sunmaktadır.


Hemoclin ürünlerini incelemek için http://www.narecza.com/urun-kat0-marka837.html adresini ziyaret edebilirsiniz.Basur Neden Olur

Basur Memesi

Basur memesi ya da ilerlemiş bir hemoroide daha uygun olacak tabirle basur memeleri kişinin makatında kaşıntı yanma ve damarların basınç ile şişmesi sonucu oluşan kısımlara denir. Bunlar ilerledikçe iyice şişme ve şiddetli ağrılarla birlikte oturup kalkmadan tuvalete çıkmama isteğinde ağrılara kadar büyük şikayetler oluşturur.


Basur memeleri nasıl geçer diyecek olursak öncelikle sindirim sistemi güçlendirilip sistemin faaliyetini maksimum noktaya taşımak ve sağlıklı bir yol ile hareket etmesine yardımcı olmak gerekir diebiliriz. Basur memeleri nasıl iner sorusuna cevabı uzun süre arayıp basura ve sindirim sistemine yararlı olan bitkileri toplayıp doğru bir şekilde bir araya getirip kombine ederek bulduk ve bugün basur probleminden kurtulan kişiler hayatlarına sağlıklı birer birey olarak devam etmektedir.


Hemoroid Basur sorununa çözüm arıyorsanız Hemoclin ürününü kullanabilirsiniz. Bitkisel tedavi içeriğine sahip olan hemoclin ürünleri bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle hemoroid ve basur sorunlarında etkili çözümler sunmaktadır.


Hemoclin ürünlerini incelemek için http://www.narecza.com/urun-kat0-marka837.html adresini ziyaret edebilirsiniz.Basur Memesi

Basura İyi Gelen Yiyecekler

Basura karşı alınabilecek tedbirler:
Bu tedbirlerein başında lifli besinlerle (sebze, meyve ve kepekli un mamulleri) beslenme en önemlisidir. Bu şekilde lili besinler bağırsak peristaliğini (haket geçirme)

1-) Kepeli ekmek, yulaf ezmesi, keten, susam, sebze ve meyve (meyveyi kabuğu ile yemek gerekir)

2-) Beyaz ekmek, çikolata, hamurlu yiyecekler, siyah çay ve kahveden uzak durulmalıdır.

3-) Hafif spor veya düzenli yürüyüşler yapılmalı

4-) Defi- hacette acele edilmemeli

5-) Müshil yapıcı ilaçlar mahsurludur, çünkü mineral kayıbına sebep olur ve basuru dahada kötüleştirir.

6-) Rahatsız olunduğunda mutlaka doktora gidilmelidir.


Hemoroid Basur sorununa çözüm arıyorsanız Hemoclin ürününü kullanabilirsiniz. Bitkisel tedavi içeriğine sahip olan hemoclin ürünleri bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle hemoroid ve basur sorunlarında etkili çözümler sunmaktadır.


Bu yazımızda basura iyi gelen yiyecekler incelenmiştir.


Hemoclin ürünlerini incelemek için http://www.narecza.com/urun-kat0-marka837.html adresini ziyaret edebilirsiniz.


 Basura İyi Gelen Yiyecekler

Basura Bitkisel Çözüm

Kara halle: Kara hallenin kahve çekirdeği gibi oldukça sert bir bitkidir. 100-150 gram kadar kara haleyi az miktarda sıvı yağ katılarak bir kabın içerisinde kısık ateşte pişirin. Piştikten sonra yumuşayan çekirdekleri ılımasını bekledikten sonra, cam kavanozlarda güneş ışığı görmeyecek şekilde saklanmalıdır. Basur şikayetinizi olduğu zaman günde 2 veya 3 kere 1 adet çekirdek yemeklerden önce çiğnemek oldukça faydalıdır. Hemoroitden korunma için oldukça faydalıdır.


Hemoroit oluşmasında ve tedavisinde tüm acı baharatlar zararlıdır. Hemoroit oluşumunu tetikler ve hemoroit bulunan kişilerde kanamayı artırır. Basura bitkisel çözüm olarak baharatlar arasında nane, safran, dereotu; biberiye, kişniş, tarçın, kakule, gülsuyu sayılabilir. Özellikle toz zerdeçal iltihap giderici özelliği sayesinde basur tedavisinde oldukça faydalıdır.


Hemoroid Basur sorununa çözüm arıyorsanız Hemoclin ürününü kullanabilirsiniz. Bitkisel tedavi içeriğine sahip olan hemoclin ürünleri bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle hemoroid ve basur sorunlarında etkili çözümler sunmaktadır.


Hemoclin ürünlerini incelemek için http://www.narecza.com/urun-kat0-marka837.html adresini ziyaret edebilirsiniz.Basura Bitkisel Çözüm

Hemoroid Belirtileri

 SEBEPLERİ


  • Sürekli kabızlık veya ishal

  • Zorlu dışkılama, fazla ıkınma

  • Uzun süre tuvalette kalma

  • Şişmanlık

  • Gebelik

  • Anal seks

BELİRTİLERİ


  • Anüs kenarında hissedilen şişlik, hassasiyet ve bazen ağrı

  • Anal bölgede rahatsızlık hissi (irritasyon) ve kaşıntı

  • Dışkılama sırasında veya sonrasında farkedilen ağrısız kanama

İç hemoroidler aslında fazla bir rahatsızlığa yol açmazlar. Fakat ıkınma sırasında hemoroidlerin hassas yüzey tabakası kanayabilir. Bazen aşırı ıkınmayla iç hemoroidler de anal girimden dışarı sarkarak makatta kaşıntı ve irritasyona sebep olabilirler.

Dış hemoroidler anüs çevresindeki derinin altında yer alan şişliklerdir. Kaşıntı ve kanamaya sebep olabilir.


Hemoroid Basur sorununa çözüm arıyorsanız Hemoclin ürününü kullanabilirsiniz. Bitkisel tedavi içeriğine sahip olan hemoclin ürünleri bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle hemoroid ve basur sorunlarında etkili çözümler sunmaktadır.


Hemoclin ürünlerini incelemek için http://www.narecza.com/urun-kat0-marka837.html adresini ziyaret edebilirsiniz.


 Hemoroid Belirtileri

Hemoroid Nasıl Geçer

Basur ağrısını geçirmek için bitkisel tedaviler uygulayarak ağrıyı azaltmak hatta basur sorununa son vermek için iyi bir yöntemdir.

Basur, hastalık aşaması ve hastanın durumuna göre tedavi yöntemleri uygulanmalıdır.

Evde uygulanan tedaviler arasında ılık suya oturarak kasların rahatlaması sağlanır ve basur ağrısı azalır. Bunun yanında suyun içine karanfil çayı konularak basur ağrısı biraz daha geçer.


Basur ağrısını azaltmak için yapılan bir diğer yöntem de sıcak tuğlaya (duvak) oturarak rahatlama sağlanır


Basur ağrısını azaltmak için ılık suda oturmak ve diğer yöntemler acınızı hafifletecektir.Fakat bu yöntemler sadece basurun ağrısını dindirir.Basuru geçirmez!

Basurdan temelli kurtulmak istiyorsanız basur bitkisel tedavi yöntemlerini uygulamalısınız.


Hemoroid Basur sorununa çözüm arıyorsanız Hemoclin ürününü kullanabilirsiniz. Bitkisel tedavi içeriğine sahip olan hemoclin ürünleri bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle hemoroid ve basur sorunlarında etkili çözümler sunmaktadır.


Hemoclin ürünlerini incelemek için http://www.narecza.com/urun-kat0-marka837.html adresini ziyaret edebilirsiniz.Hemoroid Nasıl Geçer

Basur Tedavisi

Genellikle hareketsiz bir yaşam biçimi süren insanları etkisi altına alan basur, aslında önlenebilmesi tedavisinden kolay bir rahatsızlıktır. Ne yazık ki çoğu kişi, hastalık son haddine geldikten sonra doktora görünmeyi prensip kabul etmektedir. Bu durumda basur tedavisi çok kolay olan basit hastalıklar dahi içinden çıkılamaz hale dönüştürmektedir. Bakımın en iyi tedavi olduğunu düşünecek olursak her hastalıkta, özellikle de kişinin her anını ilgilendiren basur gibi bir hastalıkta erken tedavi çok önemlidir.


Basurlu alanın mahremiyetinden de olsa gerek azımsanmayacak kadar çoğunluk, son aşamada doktorun kapısını çalmaktadır. Halbuki bu evre mahremiyetin sınırlarının son durağı olmaktadır. Bu nedenle sizleri erken tanı ve tedaviye davet ediyoruz


Hemoroid ya da basur tedavi başlayan hastalara hemen ameliyat yoluna gidilmez. Bunlara hafif vakalar adı da verilmektedir. Hafif vakalarda ilk önceleri ilaçla muamele yöntemleri kullanılır. Doktorunuz size merhem, fitil veya pedleri önerebilir. Basur tedavisinde kullanılabilecek birkaç grup ilaçlar bulunmaktadır ki bunların en başında gelenleri kortizon grubu ilaçlardır. Bu ilaçlar krem ve fitil şeklinde lokal olarak kullanılmakta olup genellikle kaşıntı ve ağrı problemleri olan hastalar için dıştan uygulanabilen ilaçlardır. Bu ilaçlar kısa süreli uygulanmakta ve hastaları rahatlatmaktadır. Uzun dönemde kullanılması sıkıntı doğurabileceğinden uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Uzun dönemde kullanılması deri döküntüsü, iltihap ve deri incelmesi gibi yan etkilere neden olabilir.


Basur ürünlerimizi incelemek için http://www.basurkremi.gen.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Basur Tedavisi

Basura İyi Gelen Bitkiler

Şeftali;Şeftalinin çiçeği,bağırsak solucanlarının düşmanıdır ve kabızlığı giderir.Meyvesi ise hazmı kolaylaştırır,idrar yollarını temizler.Basur memelerinin verdiği rahatsızlığı en aza indirger.


Papatya;Papatya çiçeklerini,açmadan önce toplayıp gölgede kurutuyoruz.Çay halinde sabahları aç karnına bir bardak içiyoruz.Basurun verdiği ağrıya karşı iyi gelir.Ayrıca iştah açıcı ve sakinleştirici etkisi vardır.


Kuşburnu;Kuşburnu bol vitaminli bir bitkidir.Vücuda zindelik verir ve kan temizleyici bir özelliği vardır.Kurtları düşürür bağırsağı yumuşatır.Basur rahatsızlığına da çok iyi gelir.Ayrıca romatizmaya da birebirdir.


Hemoroid Basur sorununa çözüm arıyorsanız Hemoclin ürününü kullanabilirsiniz. Bitkisel tedavi içeriğine sahip olan hemoclin ürünleri bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle hemoroid ve basur sorunlarında etkili çözümler sunmaktadır.


Bu makalemizde basura iyi gelen bitkiler incelenmiştir.


Hemoclin ürünlerini incelemek için http://www.narecza.com/urun-kat0-marka837.html adresini ziyaret edebilirsiniz.Basura İyi Gelen Bitkiler

Basur Tedavi

Genellikle hareketsiz bir yaşam biçimi süren insanları etkisi altına alan basur, aslında önlenebilmesi tedavisinden kolay bir rahatsızlıktır. Ne yazık ki çoğu kişi, hastalık son haddine geldikten sonra doktora görünmeyi prensip kabul etmektedir. Bu durumda tedavisi çok kolay olan basit hastalıklar dahi içinden çıkılamaz hale dönüştürmektedir. Bakımın en iyi tedavi olduğunu düşünecek olursak her hastalıkta, özellikle de kişinin her anını ilgilendiren basur gibi bir hastalıkta erken tedavi çok önemlidir.


Basurlu alanın mahremiyetinden de olsa gerek azımsanmayacak kadar çoğunluk, son aşamada doktorun kapısını çalmaktadır. Halbuki bu evre mahremiyetin sınırlarının son durağı olmaktadır. Bu nedenle sizleri erken tanı ve tedaviye davet ediyoruz


Hemoroid ya da basur şikayetleri başlayan hastalara hemen ameliyat yoluna gidilmez. Bunlara hafif vakalar adı da verilmektedir. Hafif vakalarda ilk önceleri ilaçla muamele yöntemleri kullanılır. Doktorunuz size merhem, fitil veya pedleri önerebilir. Basur tedavisinde kullanılabilecek birkaç grup ilaçlar bulunmaktadır ki bunların en başında gelenleri kortizon grubu ilaçlardır. Bu ilaçlar krem ve fitil şeklinde lokal olarak kullanılmakta olup genellikle kaşıntı ve ağrı problemleri olan hastalar için dıştan uygulanabilen ilaçlardır. Bu ilaçlar kısa süreli uygulanmakta ve hastaları rahatlatmaktadır. Uzun dönemde kullanılması sıkıntı doğurabileceğinden uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Uzun dönemde kullanılması deri döküntüsü, iltihap ve deri incelmesi gibi yan etkilere neden olabilir.Basur Tedavi

Test Post from Basur Kremi

Test Post from Basur Kremi http://www.basurkremi.gen.tr